O nás

Není tak dlouho co jsme se já a můj kamarád stali součástí týmu nejlepšího cestovatelského klubu na světě. Michal se nadchl prakticky ve vteřině a okamžitě se do klubu registroval. Já sama byla nadšena hned po shlédnutí první prezentace, ale jako praktický a podezřívavý člověk jsem si musela nejdříve prozkoumat o co se jedná.  Po přečtení několika recenzí, zkušeností a blogů z celého světa jsem se nakonec také rozhodla, že do toho jdu.

Nyní jsme ve fázi, kdy si zakládáme vlastní pracovní skupinu. Jednak abychom měli bližší a osobnější přístup ke všem, co se na tom chtějí podílet s námi. A druhak abychom fungovali samostatněji a měli více příležitostí k setkávání se.

Teď ve zkratce něco málo z našich prozatímních zkušeností:

World Ventures

Společnost se prezentuje jako cestovatelský klub. Svým členům nabízí nejlevnější hotely, cestovatelské zážitky, zájezdy a dovolené, letenky, vstupenky na různé kulturní i sportovní  akce na trhu. Nejedná se pouze o ČR nebo Evropu, ale o celosvětovou nabídku. 
Na jediném zájezdu můžete ušetřit až 50% ceny, když využijete nabídky World Ventures oproti nabídkám jiných např. cestovních kanceláří. Navíc to, že nakoupíte nejlevněji Vám společnost hned několika způsoby garantuje. A pokud byste snad váš vybraný zážitek opravdu někde našli levněji, tak po zaslání screenshotu na centrálu do Texasu můžete jet třeba i zadarmo.
 

Rovia

Rovia je přibližně něco takového jako naše Invia a podobně.
Jedná se o vyhledávač, který společnost World Ventures již vlastní ze 100%. 
Vyhledávač je přístupný i NEčelenům cestovatelského klubu, avšak po registraci se Vám otevřou nesrovnatelně jiné možnosti.
 

DreamTrips

Jedná se o jakýsi koncept společnosti World Ventures.
Každý den jsou vypisovány nové a nové DreamTripy (zájezdy) do celého světa, kdy Vám nejenže garantují nejnižší cenu na trhu, ale také slibují, že se o Vás postarají jako o VIP. 
Nejde o zlevněné zájezdy, ale o pohádkové výlety do jiných světů.

 

You should be here (měl bys tu být)

Jsou banery různých velikostí, které máme všichni na našich cestách u sebe. Fotíme se s nimi a tak říkáme celému světu... Měl bys tu být :o)
 
 

MLM

Celkově jde o MLM (multi-level marketing), a to o jeho binární systém. Tuto informaci je zapotřebí znát hned od začátku, protože tento způsob obchodu není určen pro každého. Je zapotřebí komunikativnost, schopnost příjemného vystupování na osobních schůzkách, určitá míra cílevědomosti a samostatnost. Na druhou stranu si však Váš čas organizujete sami. Sami si určujete co a kdy chcete nebo ne.

Za vše jste odpovědni pouze Vy. Za úspěch stejně tak i za opak. Nemáte žádného šéfa, žádné vedení, pouze kolektiv stejně smýšlejících lidí, kteří si navzájem pomáhají. Ale tempo či výkony si navzájem nediktují.

Stejně jako Váš život je rozhodnutí pouze a jenom ve Vašich rukou.

Pokud se chcete dozvědět více nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.